Dağ bisikletleri kalın dişli tekerlekleri, amortisörlü maşaları, düz gidonları, yüksek dayanımı bulunan kadroları ile birlikte son zamanların en çok tercih edilen popüler bisiklet grubudur. Üretim amacı genellikle patika ve bozuk yollarda kullanmak olan dağ bisikleti tüm araziler için de uygun bisikletler olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple şehirde ve asfalt zeminde de sık sık görmek mümkündür.

Dağ bisikletleri çelik, alüminyum ve karbon fiber olarak üretilmektedir. En uygun fiyatlı olanlar sırasıyla çelik gövde, alüminyum ve karbon fiber olarak sıralanabilir. 24, 26 ve 29 jant ebatları şeklinde üretilen dağ bisikletleri arasından en çok tercih edilen ebatı ise 26 jant olanıdır.

Çelik Bisiklet Motosiklet size bursa ilinde hizmet vermekte ve satmakta olduğu tüm modellerin gururla arkasında durmaktadır.

Sitemizdeki satış kısmında bulunan filtreleri kullanarak size en uygun dağ bisikletini kolaylıkla seçebilirsiniz. Ayrıca diğer bisiklet kategorilerine de göz gezdirerek tüm bisiklet modelleri görebilirsiniz.